Matkino 32, 51266 Selce, Croatia
tel: +385(51)765-329
e-mail: [email protected]
web: www.apartmani-selce.info
Selce
SelceSelce sú malé rybárske mesto situované medzi turistickými centrami Crikvenica a Novi Vinodolski, v oblasti známej ako Kvarner. Selce sú známe ako kúpalisko od roku 1890 svojim čistým zdravým vzduchom a prekrásnymi plážami. Hostia majú možnosť sa ubytovať v mnohých hoteloch, vo veľkom kempe a v súkromných penziónoch. Široké pláže a čisté more dávajú Selcom zvláštny charakter.

Apartmány Kladarić (na obrázku) ponúkajú dva apartmány, jeden na prízemí, pre dve osoby (izba s manželskou posteľou) and a jeden na prvom poschodí, pre štyri osoby (jedna izba s dvoma samostatnými posteľami a izba s manželskou posteľou). Each has a balcony and a wide terrace. Každý apartmán má priestranný balkón a veľkú terasu. Pláže sú 10 minút pešej chôdze od domu. Autá je možné zaparkovať priamo vo dvore. Bezdrôtové pripojenie k internetu, satelitnej televízie a klimatizácie sú zahrnuté.
Cenník
Prenájom apartmána na deň
PHOTO
Kategória apartmánov
štúdio
Počet osôb
Sezóna
01.07. - 31.08.2019.
01.04. - 30.06.2019.
01.09. - 30.09.2019.
***
2
60 €
50 €
**
4
80 €
65 €

Denný prenájom apartmánu zahŕňa spotrebu elektriny, vody, plachiet a čistenie po odchode hosťa. Tieto ceny sa viažu na pobyt dlhší ako dva dni, za kratší pobyt (1 až 2 dni) je cena vyššia o 30 %. Cena prísteľky je 5 €. Deti do 7, ktoré spávajú s rodičmi alebo spávajú dvoje na posteli, platia 3 €.

Výlety
Okrem mora, slnka, pekných pláži a prechádzok, turistické agentúry ponúkajú pre turistov množstvo výletov.

Turisti môžu autobusom alebo loďou navštíviť množstvo starých mestečiek na polostrove Istria,alebo ísť na FISH PICNIC. Výlety sa organizujú ako okružné cesty po ostrove Krk ( napríklad mesto Vrbník, známe svojim vínom Malvazija). Motorovým člnom môžete navštíviť ostrov Rab, Veneciju a množstvo iných miest. Organizujú sa autobusové výlety na Plitvické jazerá alebo do Národného parku Brijuni. V neďalekom Slovinsku je možnosť navštíviť aj známu Postojnu jamu.